مردم جهان ، چه دیدی نسبت به ما مسلمانان دارند ؟ (+18)

در حال گشت زنی در نت بودم که ناگهان سوالی ذهنم را به خود مشغول کرد ؛ و آن این بود : مردم جهان ، چه دیدی نسبت به ما مسلمانان دارند ؟ . برای یافتن جواب سوالم ، در گوگل جست و جویی کردم ، اما نتایجی که به دست آوردم بسیار تاسف بار بود . تصاویری که گویا همه میخواستند خشونت و وحشی گری مسلمانان را به من القاء کنند اما مطمئنا این طور نیست . تاسف خوردم ... به حال خودم که در دید جهان چنین غول وحشی هستم ! کمی فکر کردم ، دوست داشتم بدانم چرا ؟ چرا جهان چنین دیدی نسبت به ما دارد ؟ که با یک سرچ دیگر به جوابم رسیدم . سرچی که کردم این بود : راه پیمایی عظیم مسلمانان در عاشورا ؛ تصاویری را که images گوگل نشان میداد را به دقت مشاهده کردم ، همه تصاویری از قمه زنی و سینه زنی های مردمی بود که با عشق و علاقه به امامشان این کار را میکردند . ولی آن طرف دنیا که کسی این حرف ها را نمی فهمد ! برداشت ها ، از این رسم و رسومات مسلمانان ، آن طرف دنیا با این جا از زمین تا آسمان تفاوت دارد . اما شاید بپرسید که چرا این قدر برایم مهم است که مردم جهان چه ، درباره ام فکر میکنند ؟اگر کسی بخواهد آن طرف دنیا درباره ی مسلمانان تحقیق کند که با همان سرچ اول منصرف میشود ، چه برسد که بخواهد خود نیز مسلمان شود ! خنده دار است . تازه این اول کار است ؛ زیرا تا ما به خود بیاییم ... 

 

نمونه هایی از تصاویر : 

(به دلیل دلخراش بودن برخی تصاویر ، عذر خواهی مرا بپذیرید ) 

 

 

اما تعجبم وقتی زیادتر شد که کلمه ی مسلمانان را به صورت پارسی ، در گوگل جست و جو کردم . جالب بود ... انگار گوگل برای ما پارسی زبانان نیز کم نگذاشته است . 

از تمامی وبلاگ ها و سایت های مذهبی مدافع حقوق بشر خواهش میکنم این قسمت از مطلب را کپی کرده تا با رواج آن ، بلکه مسئولان ، مسئولانی که این جنایت را در چند خط سخنرانی و بیانیه خلاصه کرده اند ، فکری به حال برادران و خواهران دینی مان در میانمار کنند .

اما دوستان ، همه شما میدانید که ما مسلمان ، آن چهره ای نیستیم که غربی ها به مردمشان نشان میدهند . حال با این همه دم زدن از خشونت ما ، مسلمانان آن طرف در میانمار .... به داد برادران و خواهرانتان در میانمار برسید ؛ هولوکاست واقعی قتل عام این بی گناهان است . 

 ( باز هم بخاطر دلخراش بودن صحنه ها از شما عذرخواهی میکنم )

 

 

/ 3 نظر / 16 بازدید
یکی مثله خودت

واقعا تاسف باره ! باید هرجور شده به دادشون رسید ...

اسماعیل

سلام واقعا حرف دل بود ...

SiNa

دلم برای خودمون سوخت ... اگه واقعا برای رضای خدا قمه می زنی که اولا اصلا اصل آسیب رسوندن به بدن خودش ... و دوما خب اگه واقعا برای رضای خدا قمه می زنی که میتونید تو خونتون هم بزنید .